Lublin, Czuby

Wyślij znajomemu

 
Cena
599 000 PLN
Powierzchnia
47,87 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie zlokalizowane na nowy osiedlu Eko Park w jednej z ekskluzywniejszych dzielnic Lublina jaką jest dzielnica Węglin.
Mieszkanie o którym mowa położone jest przy ul.Kwarcowej, jest to blok oddany do użytku w 2023roku w którym przeprowadzane jest wykończenie mieszkania z najwyższą starannością o szczegóły na metraż którego składają się:

* Pokój nr.1- powierzchnia 8.91m2
* Pokój nr.2- powierzchnia 10.32m2
* Salon z aneksem kuchennym - powierzchnia 18.11m2
* Łazienka - powierzchnia 3.89m2
* Balkon typu loggia - powierzchnia 5.82m2

Mieszkanie o łączne powierzchni 47.87m2 usytułowane jest na 4-piętrze w 5-piętrowym bloku a na ten moment jest ono w stanie deweloperski i jest na etapie wykańczania całego mieszkania które będzie gotowe do zamieszkania przez nowych właścicieli, mieszkanie o którym mowa wykończone będzie z wysokiej klasy materiałów tak aby nowi właściciele byli w pełni zadowoleni z nowego mieszkania ponadto mieszkanie będzie posiadało wszelkie sprzęty AGD wraz z zabudową kuchenną.

Osiedle Eko Park jest to nowoczesne osiedlę, idealne dla rodzin z dziećmi ale i też ludzi którzy cenią sobie ciszę i spokój jednocześnie nadal chcąc mieszkać w Lublinie a to za sprawą cichej i spokojnej okolicy oraz bliskości Starego Gaju, zielonym wąwozem oraz licznym ścieżko do odpoczynku i spacerów.
Dzięki pełnej infrastrukturze wszystko czego nam jest potrzebne jest pod ręką a dzięki ciągłemu rozwojowi dzielnicy Węglinek jest to najlepszy wybór do zamieszkania w Lublinie

! Informacje dla zainteresowanych mieszkaniem !
1. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym - dodatkowo płatne w kwocie 45tys.zł

2. Osoba Kupująca nie płaci 2% podatku PCC

3. W razie potrzeby pomagamy i wspieramy na etapie starania się o kredytu hipotecznego

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania oraz do kontaktu telefonicznego w razie wszelkich pytań służę pomocą

Dominik Kmieć
Doradca ds. Nieruchomości
tel:575101422

  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Dominik Kmieć

Dominik Kmieć

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu