Lublin, Tatary

Wyślij znajomemu

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Prezentujemy Państwu mieszkanie pod wynajem dla studentów jak i rodzin z dziećmi.

Mieszkanie zlokalizowane na ulicy Łęczyńskiej składa się z:
-Przedpokoju
-Łazienki
-Kuchni
-Pokoju
-Drugiego pokoju z którego znajduję się wyjście na balkon

Umowa podpisywana na 12 miesięcy. Cena miesięcznego najmu to 2000zl plus 700zł czynszu. Kaucja wynosi wysokość jednego czynszu.

Okna z PCV na podłodze bardzo ładnie zachowany parkiet. Kuchnia w bardzo ładnym stanie. W okolicy mieszkania znajduje się stokrotka żabka biedronka. Okolica cicha i spokojna w bliskiej lokalizacji znajduje się także liceum jak i place zabaw sprzyjające zabawom małych dzieci. Podróż do centrum zajmie nam około 5min samochodem który zatankujemy na pobliskiej stacji MOYA. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej zlokalizowany przystanek MPK przy drodze tym środkiem transportu podróż do centrum zajmie nam 15 min. Osoby lubiące spędzanie czasu na spacerach mogą skorzystać z parku Ludowego jak i parku Bronowice. Galeria Vivo i Felicity także w bliskiej okolicy.

Kamila Krawczyk

Kamila Krawczyk

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu