Lublin, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
580 000 PLN
Powierzchnia
77,57 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ZAPRASZAM
Ofertą sprzedaży jest urokliwe i bardzo klimatyczne mieszkanie w kamienicy w samym Centrum Lublina, ul. Graniczna.
Rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji.
Nieruchomość z roku 1956, piękny parkiet,2 piece kaflowe, drewniane okna oraz drzwi wejściowe i wewnętrzne-robione ręcznie na wymiar, dla miłośników kamienic -wszystko można odrestaurować i nadal używać .

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
*Kuchnia 10,50m
*Salon 20,00m
*Sypialnia 23,50m
*Sypialnia 13,50m
*Łazienka 4,00m
*Hall 6,00m
*Balkon 2 szt ok 3 m każdy
*Piwnica 10,42m
Centrum Lublina zachęca do zakupu tej nieruchomości dla siebie jak również możliwość prowadzenia w tym miejscu Kancelarii Notarialnej czy innej usługi biurowej.
****Zapraszam **** umów się na bezpłatną prezentację już dziś ****

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Park, Kościół, Bar, Zabudowa niska, Komenda policji, Apteka, Sklep, Fitnes, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Szpital
Agnieszka Czarny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu