Lublin, Węglin

Wyślij znajomemu

 
Cena
505 000 PLN
Powierzchnia
68,32 m2
Liczba pokoi
3

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania na Węglinie na nowo powstałym osiedlu przy ulicy Kwarcowej.

Nieruchomość o powierzchni 68,32m2 składającej się z:

- Salon i aneks kuchenny 28,94m2

- Sypialnia 11.2m2

- Sypialnia 11.48m2

- Przedpokój 10.38m2

- Łazienka z WC 4.78m2

- Ogródek 120m2 z widokiem na oczka wodne oraz las Stary Gaj który jest nieopodal nieruchomości.

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, odebrane i gotowe do wykończenia według swoich upodobań. Dodatkowo posiada zamontowana rolety antywłamaniowe z elektrycznym mechanizmem zamykania.Duża ilość powierzchni przeszklonych gwarantuje zawsze widne mieszkanie zaś okna ułożone są na stronę wschodnią oraz południową. Blok został wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Kompleks apartamentowców rozłożony jest na 2 hektarowej działce, która zagwarantuje komfortowe odległości między budynkami, wzdłuż których będzie biegł kompleks oczek wodnych oraz największa w okolicy ilość nasadzeń.

Dwewlopter inwestycji planujemy stację uzdatniania wody oraz stację ładowania samochodów elektrycznych, a dzięki panelom słonecznym na dachach budynków spadną koszty czynszu.

Węglinek to dzielnica dla dynamicznych osób, które cenią zieleń, dobrą komunikację z centrum miasta oraz bogatą infrastrukturę począwszy od stacji Roweru Miejskiego, na marketach kończąc.

W okolicy znajduje się wszelka niezbędna infrastruktura, markety, sklepy, centrum handlowe, poczta, apteka, kawiarnie, restauracja, szkoły, przedszkola, kościół, przystanki komunikacji miejskiej, stacja paliw, itp.

Zapraszam na prezentacje!

  • Winda: Tak
  • Ogród: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Cena za garaż: 28 000 PLN
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Południe
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Marcin Judzin

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu