Lublin, LSM

Wyślij znajomemu

 
Cena
405 000 PLN
Powierzchnia
64,90 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

Tylko w Arena Nieruchomości-Zapraszam również inne biura do współpracy!
Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części LSM, ul. Balladyny 12. Blok właśnie przechodzi termomodernizację .
Niskie budownictwo cisza i spokój zachęcają do zamieszkania właśnie tu !!!
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bez windy-brak sąsiada nad ... same plusy. Wymaga generalnego remontu/własnej aranżacji!
Nieruchomość składa się z 4 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, WC i łazienki, przynależnej piwnicy i balkonu. Strona wschodnio-zachodnia zapewnia dobre doświetlenie mieszkania. Okna PCV i Parkiet w bardzo dobrym stanie.

Pomieszczenia :
*Pokój nr 1 ok 16m
*Pokój nr 2 ok 8m
*Pokój nr 3 ok 12m
*Pokój nr 4 ok 7m
*Kuchnia ok 8m
*Łazienka ok 3m
*WC ok 1,50m
*Hall ok 9,40m
*Balkon ok 3m
*Piwnica ok 4m

Możliwość prezentacji mieszkania w różnych godzinach po wcześniejszym umówieniu się -posiadamy klucze do oferty, nieruchomość dostępna od zaraz.

ZAPRASZAM !!!

Agnieszka Czarny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu