Lublin, Konstantynów

Wyślij znajomemu

 
Cena
639 500 PLN
Powierzchnia
63,95 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Nałęczowskiej.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne w codziennym życiu: przystanki autobusowe, ścieżka rowerowa, szkoła, przedszkole, sklepy czy przychodnia.

Projektując inwestycję, duży nacisk został położony na środowisko ,dlatego w trosce o naturę zbieramy i magazynujemy deszczówkę, która później służy podlewaniu roślin. Dbamy o bliski kontakt człowieka z naturą poprzez budowanie domków dla owadów i ptaków. Zachęcamy do ekologicznego stylu życia, stawiając na Osiedlu stacje ładowania samochodów i budując infrastrukturę dla rowerzystów. A dodatkowo, nie planujemy instalacji gazowej. Wszystko po to, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w środowisko, a jednocześnie zapewnić komfort mieszkańcom.

W tym ogłoszeniu przedstawiam niezwykle funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 63,95 m2 w skład, którego wchodzi:
* Salon o metrażu 17,37 m2
* Kuchnia o metrażu 7,36 m2
* Spiżarnia o metrażu 3,18 m2
* Pokój o metrażu 11,42 m2
* Pokój o metrażu 10,28 m2
* Łazienka o metrażu 4,89 m2
* WC o metrażu 2,07 m2
* Przedpokój o metrażu 7,38 m2
oraz imponujący balkon o metrażu 10,44 m2

Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwocie 36 000 zł lub 37 000zł ewentualnie naziemne w kwocie 25 000 zł oraz komórkę lokatorską w kwocie 3 000 zł/m2.

Zakończenie inwestycji jest przewidziane na 31 grudnia 2024 roku.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Jeżeli potrzebują Państwo finansowania nasi zaufani doradcy kredytowi przeprowadzą Państwa przez proces uzyskania kredytu na zakup mieszkania.

  • Winda: Tak
  • Recepcja: Tak
Kamila Krawczyk

Kamila Krawczyk

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu