Lublin, Czechów, ul. Prząśniczki

Wyślij znajomemu

 
Cena
360 000 PLN
Powierzchnia
62 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Do sprzedaży rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie- Czechów. Na powierzchni 62m2 mieszczą się 4 oddzielne pokoje, widna kuchnia, korytarz, łazienka oraz oddzielne WC. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica.

Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Ciche, zielone osiedle. W pobliskiej okolicy wszelkie niezbędne lokale usługowe, szkoły, uczelnie wyższe. Bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta.

  • Liczba balkonów: 1
  • Kierunek okien w pokojach: Północ, Południe
Magdalena Tomasik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu