Lublin, Bronowice, ul. Zgodna

Wyślij znajomemu

 
Cena
358 779 PLN
Powierzchnia
60,81 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Oferujemy nową inwestycję przy ul. Zgodnej położoną w spokojnej, zielonej części miasta w niewielkiej odległości od centrum Lublina. Doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami miasta, blisko ścieżki rowerowe, Park Bronowicki, kompleks sportowy Aqua Lublin oraz sklepy i centra handlowe.
Niski (4-kondygnacyjny) budynek. W każdej klatce schodowej nowoczesne - cichobieżne windy. W budynku znajdują się 63 mieszkania oraz 2 lokalu usługowe zlokalizowane na parterze budynku.
Na poziomie -1 przewidziano 50 miejsc postojowych.

Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na kwiecień 2021r.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z kotłowni (ogrzewanie centralne)

W tym ogłoszeniu oferujemy 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, do mieszkania przynależne są 2 balkony o metrażu 4,55mkw oraz 3,89mkw.

DOSTĘPNE RÓWNIEŻ INNE METRAŻE!
JUŻ OD 26 MKW DO 72 MKW


Przy zakupie nie płacą Państwo prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych! Pozostaje sam koszt mieszkania.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu

Monika Mazuś

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu