Lublin, Bronowice, ul. Władysława Grabskiego

Wyślij znajomemu

 
Cena
329 000 PLN
Powierzchnia
53,90 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Cena
329 000 PLN
Cena za m2
6 103,90 PLN
Powierzchnia
53,90 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2010
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
250 PLN
Numer oferty
285/7134/OMS

Udostępnij

Przytulne mieszkanie w bloku z 2010r przy ul. Grabskiego. Dwa przestronne pokoje z piękną dużą kuchnią. W budynku został założony centralny filtr wody oraz były odmalowywane klatki schodowe. Budynek mieści się na terenie zamkniętym, jest również monitoring. Mieszkanie jest przytulne,ciche i bardzo klimatyczne. Przy zakupie mieszkania wszystkie meble oraz armatura łazienkowa i kuchenna z wyjątkiem lodówki mogą zostać do użytku nowego właściciela. Podczas zakupu mieszkania jest również możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym za dodatkową opłatą.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Cena za parking podziemny (miejsce): 25 000 PLN
  • Teren ogrodzony: Tak
Ewa 1

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu