Lublin, Czechów

Wyślij znajomemu

 
Cena
533 583 PLN
Powierzchnia
52,83 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
5

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina- Czechów Górny.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne w codziennym życiu: przystanki autobusowe, ścieżka rowerowa, szkoły, przedszkola, sklepy czy przychodnie.

Projektując inwestycję, najważniejszym aspektem była funkcjonalność mieszkań zrównoważona z jakością przestrzeni zielonych. Połączone zostało to, co najlepsze w mieszkaniu w mieście z naturalną potrzebą przebywania blisko przyrody. Na osiedlu znajduje się jeden budynek z cichym, wewnętrznym patio oraz ogromnym, drewnianym placem zabaw. Wszystkie dostępne przestrzenie wypełnia różnorodna roślinność: szpaler drzew, oddzielający mieszkańców od hałasu dobiegającego z ulicy, a także łąki kwietne z krzewami przyciągającymi motyle i ptaki.

W tym ogłoszeniu przedstawiam niezwykle funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 52,83 m2 w skład, którego wchodzi:
* Salon z aneksem kuchennym o metrażu 23,36 m2
* Pokój o metrażu 9,26 m2
* Pokój o metrażu 10,33 m2
* Łazienka o metrażu 4,17 m2
* Przedpokój o metrażu 5,71 m2
oraz imponujący balkon o metrażu 13,12 m2

Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwocie 35 000 zł oraz komórkę lokatorską w kwocie 3 000 zł/m2.

Zakończenie inwestycji jest przewidziane na IV kwartał 2026 roku.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Jeżeli potrzebują Państwo finansowania nasi zaufani doradcy kredytowi przeprowadzą Państwa przez proces uzyskania kredytu na zakup mieszkania.

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Kamila Krawczyk

Kamila Krawczyk

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu