Lublin, Dziesiąta

Wyślij znajomemu

 
Cena
327 872 PLN
Powierzchnia
51,23 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

NOWE OSIEDLE W SERCU MIASTA
W samym sercu Lublina, na jednej z najstarszych dzielnic miasta powstaje nowe osiedle oferujące komfortowe mieszkania w wysokim standardzie. Inwestycja ta to zespół niewysokich budynków wraz ze specjalnie zaaranżowanymi przestrzeniami zielonymi i rekreacyjnymi. Położenie przy ulicy Wojennej sprawia, że mieszkania są blisko centrum Lublina i posiadają doskonałe połączenia komunikacyjne z każdą częścią miasta. Zarazem, jest to miejsce, z którego pieszo dostaniemy się do sklepów, przychodni czy szkół.
Będzie to kameralne osiedle złożone z czterech pięciopiętrowych budynków oraz przestrzeni zachęcających do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W obrębie osiedla znajdzie się plac zabaw oraz siłownia, a także szereg zielonych przestrzeni z ławkami. Całość zostanie ogrodzona oraz wyposażona w monitoring tak, aby zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

W inwestycji posiadamy mieszkania w metrażach od 38,66 m2 do 64,6m2.

W tym ogłoszeniu mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,23 m2 znajdujące się na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Termin zakończenia prac budowlanych: czerwiec 2022r.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

  • Winda: Tak
  • Cena za parking naziemny (miejsce): 10 000 PLN
  • Cena za parking podziemny (miejsce): 26 000 PLN
  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Komenda policji, Apteka, Żłobek, Gimnazjum, Przedszkole, Szkoła, Plac zabaw, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Widok na: Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Wschód, Północ
Jakub Portka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu