Lublin, Wrotków

Wyślij znajomemu

 
Cena
429 000 PLN
Powierzchnia
50,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze niskiego, 3 piętrowego bloku położonego przy ul. Ks. Ludwika Zalewskiego w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego, nadaje się od razu do zamieszkania.
Inwestycja znana jako Osiedle Marina jest położona w bliskim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego jednocześnie zachowując pełną infrastrukturę potrzebną na co dzień. W promieniu 300m znajduje się zajezdnia autobusowa, Biedronka, apteka, żłobki i przedszkola a także przychodnia. Dodatkowo malowniczy i ostatni, nieuregulowany odcinek rzeki Bystrzycy na terenie naszego miasta, wspomniany Zalew Zemborzycki czy Las Dąbrowa.

Przez wiele osób Oś. Marina uważana jest za najlepsze miejsce do zamieszkania w Lublinie.

Ogrzewanie i ciepła woda - Kotłownia
Czynsz 450zł ( przy 4 osobach i z miejscem postojowym )
Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon typu loggia (8m)
Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w kwocie 35000zł.

Po więcej pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego (śmiało można dzwonić w weekendy).

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Michał Marcinek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu