Lublin, Czuby, ul. Kwarcowa

Wyślij znajomemu

 
Cena
275 000 PLN
Powierzchnia
47,89 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w nowej inwestycji na Czubach -w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Infrastruktura w pełni rozwinięta-poczta, przedszkola, żłobki, szkoła, kościół, stokrotka, żabka, garmażerki itd. Termin oddania inwestycji do dyspozycji nabywcy I kw. 2021r. Lokal o powierzchni użytkowej 47,89 m2, położony na 2 piętrze , składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki wraz z przynależną piwnicą o pow. 2,29m2 (dodatkowo płatna) i miejscem postojowym w części podziemnej (garaż-24 000zł). Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Czuby, przy ul. Kwarcowej. Cesja.

  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Agnieszka Czarny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu