Lublin, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
439 000 PLN
Powierzchnia
46 m2
Liczba pokoi
2

Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicy (1957r. ) w centrum Lublina.

Kamienica zadbana w pełni wyremontowana znajduje się na terenie ogrodzonym - dużo miejsc parkingowym na wybrukowanym podwórku z tyłu budynku. Brama wjazdowa na pilota.

W mieszkaniu jest zachowany stary, drewniany parkiet oraz stary piec kaflowy, który można usunąć w zależności od potrzeb lub zostawić jako element nawiązujący wystrojem do stylu oraz lokalizacji kamienicy.

Niski czynsz 217 zł. Woda oraz ogrzewanie z piecyka gazowego. Mieszkanie pomimo parteru jest ciepłe w trakcie termomdernizacji budynku został również docieplony sufit w piwnicy. Pełna własność.

Okna mieszkania wychodzą na południe i północ.

Nieruchomość składa się z :

- Pokój ~ 16 m2
- Pokój ~ 14 m
- Przedpokój ~ 6 m2
- Łazienka ~ 4 m2
- Kuchnia ~ 6 m2

Przynależna również piwnica.

Lokalizacja idealna na inwestycje 0 5 min do KUL, UMCS, PLAZA. Stare miasto 10 min.

  • Teren ogrodzony: Tak
Anastazja Lipert

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu