Lublin, Śródmieście

Wyślij znajomemu

 
Cena
385 000 PLN
Powierzchnia
46,95 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Lipowej, blisko centrum Lublina. Doskonała lokalizacja do zamieszkania jak i pod inwestycję. Do generalnego remontu pod własne preferencje.

Mieszkanie rozkładowe składające się z:

*przedpokoju
*kuchni
*2 pokoi
*łazienki połączonej z WC

W pokoju nr 2 jest możliwość przearanżowania okna na wejście wraz ze schodkami pod inwestycję usługową, za wydaną zgodą.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Duże atuty związane z idealną lokalizacją, Centrum Handlowe Plaza w odległości 1 minuty, Plac Litewski, Stare miasto, Urzędy, atrakcje kulturalne, jak i lubelskie uczelnie [UMCS, KUL, UP, PL] w odległości kilku minut pieszo. Idealne połączenie z całym miastem ok. 1 min do przystanku przy ulicy Lipowej.

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania!

Agnieszka Czarny

Agnieszka Czarny

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu