Lublin, Czuby, ul. Kwarcowa

Wyślij znajomemu

 
Cena
256 366 PLN
Powierzchnia
45,82 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w Lublinie, dzielnica Czuby przy ul. Kwarcowej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 45,82 m2 składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym ( możliwość zrobienia pełnego rozkładu z oddzielną kuchnią), łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon, piwnica o pow 3,10 m2 dodatkowo płatna 1 674 zł oraz miejsce postojowe naziemne dodatkowo płatne 12 960 zł. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze, okna wychodzą na północną i zachodnią stronę świata. Oddanie inwestycji - I kwartał 2021r.

  • Winda: Tak
Anna Pietrzyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu