Lublin, Czuby

Wyślij znajomemu

 
Cena
322 848 PLN
Powierzchnia
44,84 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Niezwykle funkcjonalne mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki- 44,84mkw
Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą.
Duży balkon o powierzchni 8,24mkw!

Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w parkingu podziemnym lub naziemnym.

Nowe osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Lublina. Dzielnica charakteryzująca się dobrą komunikacją z centrum miasta oraz bogatą infrastrukturą, począwszy od stacji Roweru Miejskiego, poprzez przedszkole, żłobek, aptekę, nowo powstałą szkołę na marketach kończąc.
Inwestycja będzie się składać z 6 budynków, posiadających 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Kompleks apartamentowców rozłożony jest na 2 hektarowej działce, która zagwarantuje komfortowe odległości między budynkami.
Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą o podwyższonym standardzie wykonania. Będzie posiadało park o powierzchni 1ha, strumyki oraz oczka wodne. Na terenie parku znajdzie się także zewnętrzna siłownia, duży plac zabaw oraz stacja uzdatniania wody. Każdy blok będzie posiadał panele fotowoltaiczne, dzięki którym spadną ceny czynszu oraz stację ładowania samochodów elektrycznych.

Oddanie budynku nastąpi w II/III kwartale 2022 roku.

  • Winda: Tak
Monika Mazuś

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu