Lublin, Dziesiąta

Wyślij znajomemu

 
Cena
269 900 PLN
Powierzchnia
43 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Ofertą sprzedaży jest przestronne jednopokojowe mieszkanie w budynku jednopiętrowym, zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Dziesiątej.

Mieszkanie idealne pod wynajem lub do własnego zamieszkania.

Mieszkanie znajduje się w odległości 400m od Głównego Dworca PKP oraz 2,7km od samego centrum Lublina. Bardzo dobre połączenie z resztą części miasta przystanek 5m od bloku.

Lokal składa się z przestronnego i osłonecznionego pokoju, łazienki połączonej z wc oraz kuchni. Do mieszkania przynależy również piwnica oraz 3 komórki lokatorskie zlokalizowane na zewnątrz.

Piętro 1, okna plastikowe. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Do budynku przynależy brama wjazdowa na ogólnodostępny parking dla mieszkańców. Budynek z cegły z 1900 roku.

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, do remontu lub zamieszkania.

Zapraszam do oglądania!

Oskar Tryksza

Oskar Tryksza

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu