Lublin, Wieniawa

Wyślij znajomemu

 
Cena
504 104 PLN
Powierzchnia
41,32 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o metrażu 41,32 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w ośmiopiętrowym bloku. Mieszkanie powstaje w nowo budowanej inwestycji, na którą złoży się sześć budynków z lokalami o zróżnicowanych metrażach: kawalerki, mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe (od 27 m² do 68 m²) oraz apartamenty (o powierzchni od 70 m² do 94 m²). Dla państwa wygody bloki są budowane w dużej odległości od siebie, żeby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort, wygodę oraz prywatność. Pomiędzy budynkami zostanie zaaranżowana przestrzeń dostępna wyłącznie dla mieszkańców. Znajdziemy tam m.in. wygrodzony plac zabaw dla dzieci oraz teren rekreacyjny ze specjalnie zaprojektowaną zielenią i fontanną. Bloki budowane są z materiałów w standardzie premium. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Kamila Krawczyk

Kamila Krawczyk

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu