Lublin, Bazylianówka

Wyślij znajomemu

 
Cena
463 690 PLN
Powierzchnia
38,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

BRAK PCC I PROWIZJI!
CENA PROMOCYJNA DO 13.07
Nowa inwestycja w Lublinie powstanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, łącząc kameralne sąsiedztwo domów jednorodzinnych z bogactwem atrakcji kulturalno-rozrywkowych w znajdującej się nieopodal Galerii Olimp. Położenie inwestycji umożliwi jego mieszkańcom dojazd do Starego Miasta w zaledwie 5 minut.

Dwa bloki, w których znajdziecie Państwo mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe zostaną wybudowane z dbałością o każdy szczegół oraz z rozwiązaniami, które mają w jak największym stopniu ułatwić życie mieszkańcom.
Instalacja Home Management System zamontowana w murach inwestycji umożliwi korzystanie z najnowocześniejszych urządzeń smart home. Mieszkańcy będą mogli sterować zarówno zdalnie – za pomocą aplikacji mobilnej – jak i manualnie ogrzewaniem, zaworami wody, roletami wewnętrznymi czy oświetleniem.
Pakiet antysmogowy w postaci nowoczesnych filtrów zapewni świeże powietrze we wnętrzach. Zapomnij o smogu, alergenach, pyłkach roślin i insektach.
Części wspólne w budynkach zostały zaprojektowanie w wysokim standardzie. Klatki schodowe i korytarze zostaną wyłożone m.in. trwałymi płytkami gresowymi, dekoracyjnymi panelami meblowymi imitującymi drewno czy też energooszczędną oprawą liniową LED. W holach wejściowych napotkamy duże lustra oraz estetyczne skrzynki pocztowe.
Mieszkania na parterze będą posiadały dostęp do dodatkowej powierzchni plenerowej w postaci wybrukowanych kostką tarasów z zielonymi ogródkami o powierzchni nawet 113 mkw.
Do lokali mieszkalnych na piętrach będą przynależeć nawet dwa przestronne balkony. Zbudowane z łączników termoizolacyjnych zapobiegną utracie ciepła ze środka mieszkania.
Nowoczesne, wysokie okna portfenetrowe, rozciągające się niemal od podłogi do sufitu, zapewnią bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz.
Użytkownicy samochodów elektrycznych będą mogli ładować na terenie osiedla swoje niskoemisyjne pojazdy.

W tym ogłoszeniu mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o metrażu 38,30 m2 znajdujące się na czwartym piętrze, w skład którego wchodzi:
* salon z aneksem kuchennym o metrażu: 16,49 m2
* sypialnia o metrażu: 11,36 m2
* łazienka o metrażu: 5,02 m2
* hol wejściowy o metrażu: 5,43 m2

W promocji miejsce postojowe naziemne w cenie mieszkania oraz smart home Premium i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu

Zakończenie budowy przewidziane jest na kwiecień 2026 roku.

Po więcej informacji na temat inwestycji jak i dostępności mieszkań lub obowiązujących promocji zapraszam do kontaktu telefonicznego.

  • Winda: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Kamila Krawczyk

Kamila Krawczyk

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu