Lublin, Czuby, ul. Matki Teresy z Kalkuty

Wyślij znajomemu

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
34,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie (salon z aneksem plus sypialnia) usytuowane na niskim parterze z balkonem typu loggia idealnie nadaje się dla osób poruszających się na wózku bądź rodziny z dzieckiem ze względu na dogodny podjazd na wózki( zero schodków).
Oferta obecnie w trakcie generalnego remontu, istnieje możliwość ingerencji w rozkład mieszkania bądź dobór materiałów ewentualnie.
Czuby , nowe budownictwo ciche i spokojne osiedle w niskiej zabudowie, blisko do przystanków, sklepów itd, idealny dojazd do Politechniki Lubelskiej.
Zapraszam na prezentację nieruchomości Agnieszka Czarny Arena Nieruchomości 575101370.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Komenda policji, Apteka, Bar, Zabudowa niska, Plac zabaw, Kościół, Szpital, Hala sportowa, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Fitnes, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Podwórko
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Agnieszka Czarny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu