Lublin, LSM, ul. Skrzetuskiego

Wyślij znajomemu

 
Cena
222 000 PLN
Powierzchnia
33 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Sprzedam pięknie położone mieszkanie w jednej z najładniejszych i najlepiej rozwiniętych dzielnic Lublina - LSM. Cicha i spokojna lokalizacja, dużo zieleni, w pełni rozwinięta infrastruktura ( w zasięgu ręki galeria handlowa E.Leclerc ).
Mieszkanie z balkonem znajduje się na 3 pietrze z 10, posiada dwa pokoje jeden przejściowy do kuchni ( możliwość wydzielenia salonu z aneksem kuchennym i sypialni ). Powierzchnia użytkowa to prawie 33m2.
Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie i ciepła wodę z piecyka. Na klatkach schodowych dostępne instalacje internetu oraz telewizji kablowej, a także sieć telefoniczna. Na więcej pytań odpowiem telefonicznie.

Zapraszam na prezentacje,
Jakub Portka - 575-101-046
Biuro Nieruchomości Arena

  • Winda: Tak
Jakub Portka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu