Lublin, Kalinowszczyzna, ul. Franciszka Kleeberga

Wyślij znajomemu

 
Cena
249 000 PLN
Powierzchnia
32,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Jasne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie – Kalinowszczyzna. Lokal składa się w dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, na podłogach panele, kuchnia w zabudowie, łazienka oraz pokoje po remoncie.
Wykończenie: Podłogi - panele podłogowe, terakota; Ściany - gładź gipsowa; Parapety - konglomerat; Okna – PCV.
Budynek:
Czteropiętrowy blok mieszkalny, oddany do użytku w 1975 roku. Elewacja po remoncie, blok ocieplony, klatki schodowe odnowione. Ciche, spokojne osiedle.
Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się 3 km od centrum Lublina. W pobliskiej okolicy wszystkie niezbędne locale usługowe, obiekty sportowe, przychodnia, bazarek.
Komunikację zapewniają: linie trolejbusowe, linie autobusowe miejskie.

Magdalena Tomasik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arena Biuro Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Związkowa 21, 20-148 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@arenabn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu